کمپین و مسابقات عکاسی

rangeetarفوریه 13, 20184دقيقه1142

 

مجموعه ی رنگیتر با دسترسی به بزرگترین جامعه هنرمندی عکاسان در راستای توسعه ی کسب و کارها مسابقات و کمپین های عکاسی برگزار میکند که این مسابقات تفاوت عمده ای با دیگر مسابقات شبکه های مجازی دارد. از عمده تفاوت های این مسابقات حضور گسترده جامعه عکاسی و هنرمندان به جای کاربران عادی می باشد که در نهایت پس از اتمام مسابقه محتوایی که پس از برگزاری مسابقه به دست می آید بستر مناسبی برای تولید محتوا، تبلیغات و رسانه های شما میشوند.

جامعه مخاطبین رنگیتر به جز عکاسان پیشکسوت و اساتید شامل عکاسان به نامی میشوند که تک به تک آنها خود طیف گسترده ای از مردم  و کاربران را تحت تاثیر خود در شبکه های مجازی قرار میدهند.

در این مسابقات در ابتدا نیاز و درخواست کسب و کار بررسی میشود و بر اساس نیاز شما بهترین روش برای معرفی کسب و کارتان انتخاب میشود . در مرحله موضوع مناسبی برای مسابقه انتخاب میشود که با برگزاری جلسات طوفان فکری اسم و نحوه برگزاری آن مشخص خواهد شد.

در هر کسب و کار ، اساتید و اشخاص مرتبط و محبوب مربوط به آن کسب و کار برای داوری مسابقات شما تعیین میشوند. حضور استاتید به نام و پیشکسوتان عکاسی نیز یکی دیگر از تفاوت های عمده و تاثیر گذار در مسابقات رنگیتر می باشد.

 

در ذیل به توضیحات و جزئیات  برگزاری کمپین ها و  مسابقات عکاسی پرداخته شده است:

 

 • طراحی مسابقه، اعلام موضوع و انتخاب اسم و هشتک مرتبط با مسابقه
 • تولید محتوا شامل طراحی پوستر گرافیکی، ساخت ویدئو و اعلام فرخوان مسابقه به همراه وبلاگ
 • اطلاع رسانی، ایجاد شور و هیجان در شبکه های مجازی به مدت 10 روز و منتشر کردن روزی 3 پست به همراه تمامی اطلاعات کسب و کار شما
 • داوری توسط داوران مطرح و بی حاشیه
 • برگزاری جلسه داوری، جلسه نقد عکس، تولید محتوای ویدئو و گزارش تصویری از اعلام نتایج
 • شارژ اشتراک شش ماهه دانلود عکس و استفاده از عکس ها ی مسابقه و متفرقه

 

– تهیه جوایز و نحوه ی اهدای آن به عهده ی مجموعه ی شما میباشد.

 

 

 

 

برخی از همکاری ها ی رنگیتر در بخش مسابقات  برای تبلیغات و توسعه کسب و کارها به شرح ذیل می باشد:

 

هفته نامه آتیه نو:

هفته نامه آتیه تو یکی از مخاطبانی بوده که برای تامین عکسهای موضوع کارگر و بیمه با رنگیتر در خلال موضوعات هفتگی همکاری کرده است.در مدت زمان محدودی که موضوع مورد نظر هفته نامه آتیه نو برگزار شد،  بیش از 1.100 عکس از سراسر کشور به دست ما رسید. آتیه نو ضمن اهدای جوایز به 3 نفر برگزیده، علاوه بر تصمیم اولیه به جای 10 عکس، 30 عکس برتر را در هفته نامه خود به چاپ رساند و حتی تصمیم بر برگزاری نمایشگاه  نمود چراکه اعلام داشت استقبال بی نظیر عکاسان در سی سال مسابقات تامین اجتماعی‌موجب این اقدامات شده است.

 

شرکت فلایتو :

موضوع سفر و تابستان از موضوعاتی است که در راستای شناسایی نیاز مشتریان برگزار شد.

شرکت فلایتو که در زمینه ی سفر، گردشگری و مسافرت فعالیت دارد بعد از برگزاری مسابقه شروع به همکاری و استفاده از عکس های ایران گردی وب سایت رنگیتر نمود.

 

شرکت کارپینو، نشر چشمه و نشر ثالث:

یکی دیگر از مسابقات عکاسی که رنگیتر اخیرا به اجرا گذاشته است برگزاری مسابقه #کتابینو برای شرکت کارپینو بوده که در این کمپین نشر چشمه، نشر ثالث نیز با رنگیتر همکاری داشتند. نتیجه ی این مسابقه بی نظیر، تعداد بیش از 700 هشتک استفاده شده در طی 5 روز بوده است.

 

 

 

مجموعه های تفریحی باملند

این مسابقه که با هدف دیده شدن مجموعه تفریحی باملند اجرا شد. نزدیک به 500 عکس  برگزیده و تبلیغاتی از مجموعه باملند با موضوع یلدا، کریسمس، خرید زمستان و سبک زندگی برای مجموعه رنگیتر ارسال شد.

داوران به نامی چون: اقای جاوید نیک پور، مرتضی نیکو بذل، آرش عاشوری نیا، شهرام جعفری که جزو عکاسان به نام و عضو انجمن عکاسان ایران هستند داوری مسابقه را بر عهده گرفتند.

چکیده ای از مسابقات اجرا شده با هدف های branding, promotion  و advertising  با شرکت های مختلف را می توانید از طریق وبلاگ و اینستاگرام رنگیتر مشاهده نمایید.

 

شرکت مرکز کنترل ایران (هانیول)

این مسابقه با موضوع آلودگی هوا برای شرکت کنترل ایران با هدف به چالش کشیدن آلودگی هوا در راستای ترغیب کاربران به خرید دستگاه تصفیه هوا برگزار گردید. میزان مشارکت بسیار بالا و تولید عکس های چالش برانگیز و حضور عکاسان از استان های مختلف ایران که با مشکل آلودگی هوا مواجه بودند از جذابیت های این مسابقه بود که داوری و انتخاب برنده از بین هزار عکس ارسالی بسیار زمانبر بود که خود نیز از جذابیت های این مسابقه محسوب میشد.

 

شرکت مدیسه

 این مسابقه عکاسی با نام مد و فشن مدیسه و با رویکرد تجاری و حمایت از حقوق عکاسان ،  با همکاری مجموعه مدیسه برگزار شد.هدف این مسابقه به تصویر کشیدن و نمایش پوشاک و البسه در قالب عکس های مدلینگ و لایف استایل بود. این مسابقه بیش از 700 هزار مرتبه در شبکه های مجازی مورد بازدید قرار گرفت که این میزان در طی مدت 10 روز به دست آمد. که در نتیجه آن شرکت و جذب عکاسان ژانر مدلینگ در مجموعه رنگیتر بود.

شرکت اتاقک

مسابقه عکس تجربه سفر در ایران با همکاری شرکت اتاقک که در زمینه تخصیص محل اقامت به گردشگران فعالیت میکند برگزار شد. این مسابقه در روزهای پایانی سال 96 با محوریت به تصویر کشیدن تمامی تجارب سفر و ایرانگردی برگزار شد که با توجه به گستردگی موضوع، شاهد مشارکت طیف وسیعی از عکاسان شد که در این مسابقه شاهد آثاری بودیم که در سطح بین المللی دارای مقام بودند.

داوری این مسابقه را یکی از اساتید به نام عکاسی ایران، جناب آقای بردیا سعادت بر عهده داشتند.
در پایان ، شاهد بازخورد مثبتی از سوی عکاسان بودیم که به صورت خودجوش اقدام به انتشار پست اعلام نتایج کردند که سبب معرفی هرچه بیشتر شرکت اتاقک نیز شد.

رویداد ها و مسابقات مستقل رنگیتر:

 

رنگیتر در کنار نگاه تجاری که به موضوعات هفتگی و مسابقات دارد نگاهی هنری هم به این مقوله داشته و با برگزاری رویداد ها و مسابقات مستقل  به این مهم پرداخته است.

برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع زن و برگزاری سلسه فراخوانهایی که در خلال رویداد ده روز با عکاسان انجام شد نمونه ای از پرداختن رنگیتر به جنبه هنری این حوزه است.

 

در تمامی مسابقات و موضوع های هفتگی رنگیتر، حضور فعال عکاسان از سراسر ایران غیر قابل انکار بوده است و استقبال عکاسان و حضور چشم گیر آنها  از سراسر ایران،  مسابقات را برای کاربران جذاب تر نموده.

 

حضور رنگیتر در رویدادهای مهم:

 • ده روز با عکاسان شماره پنج و  شش (همایش بزرگ عکاسان ایران در خانه هنرمندان ایران)
 • نمایشگاه تخصصی عکاسی و لوازم جانبی به همراه فوجی فیلم
 • نمایشگاه الکامپ و کسب رتبه ده استارت اپ برتر ایران

رنگیتر در رسانه های ایران و جهان:

 • چاپ خبر از رنگیتر در روزنامه گاردین انگلیس
 • چاپ مقاله ای از رنگیتر در ماهنامه برلین ولی کشور آلمان به همراه 4 استارت اپ موفق ایرانی
 • چاپ مقاله ای در خصوص فعالیت رنگیتر در دنیای اقتصاد و فایننشال تریبیون
 • چاپ اخبار حضور در جشنواره وب ایران در ایسنا و مهر

 

 

 

آدرس سایت و صفحات مجازی رنگیتر:

 

Website: Rangeetar.com

Instagram Pages : @iran.photographers

Telegram: @rangeetar_photographers

 


تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه