موضوع هفته: مردم " /> موضوع هفته: مردم – وبلاگ رنگیتر

موضوع هفته: مردم

rangeetarمی 5, 20172دقيقه492
<h5 style="color:#0083d9; font-family:b yekan ; align:center" > در ادامه موضوعات هفتگی رنگیتر <br>موضوع این هفته: عکاسی از مردم ایران </h5>
برای موضوع این هفته باز هم در نظر داریم به سراغ گروهی از عکس‌های پر فروش برویم که بارزترین مشخصه آن حضور عنصر انسانی در عکسها خواهد بود، موضوعی برآمده از بطن جامعه.
تجربه در فروش عکس به روشنی ثابت کرده عکسهایی که در آنها عنصر انسانی حضور دارند خریداران و مشتریان بیشتری دارند، به خصوص در دنیای کسب و کارهای مدرن امروز.
عکاسی از مردم
موضوع عکاسی این هفته به گستردگی ایران و تمام مردم و اقوام و فرهنگ های ایران است ، از گذشته های سنتی تا این روزهای مدرن که محدود به هیچ سن و جنسیتی نمی شود.
از شادی و غم تا شکست و موفقیت مردم از اتفافات جاری یک جامعه تا حتی تخیلات مردم ، همه میتواند جلوی لنز دوربین شما قرار بگیرد

برای اینکه به تعداد فروش بالاتری در عکسهایتان دست پیدا کنید میتوانید با کمی متفاوت دیدن و سعی در گنجاندن اصولی انسان در عکس‌ها به نحوی که به مفهوم عکس کمک کند عکس‌های پرمخاطب تری ثبت کنید.

حضور انسان انقدر مهم است که تمام کسب و کارها برای معرفی خود سعی در معرفی خود در سبک زندگی مردم دارند.

اگر میخواهید محصولی را تبلیغ یا معرفی کنید میتوانید رضایت یک مصرف کننده را در عکس نشان دهید.

_MG_8306wide

اگر میخواهید به مقوله پرمخاطبی مثل گردشگری بپردازید جدا از عکاسی از آثار باستانی و جاذبه های گردشگری ، شاید حضور یک انسان به گونه ای دیگر بتواند آنچه عکستان را برای فروش مهیا میکند را در اختیار بگیرد .

IMG_0303

اگر میخواهید روزمرگی های یک کارمند یا رییس را نشان دهید میتوانید علاوه بر نشان دادن میز شلوغش تصویری از چهره آشفته وی را نشان دهید یا حتی خودتان ایده پردازی کنید.

_MG_4042q_RNG

_MG_4065_RNG

IMG_9647z

یا در عکس زیر شاید عدد ۱۳۹۶ به تنهایی سوژه خاصی نباشد اما ترکیب آن با شور و هیجان جوانان باعث شد این عکس را روی جلد هفته نامه شنبه ببینیم.

IMG_3386



تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه