معرفی عکاس: هارولد لی میلر

rangeetarژوئن 25, 20161دقيقه626
اگر معرفی عکاس قبلی را خوانده باشید به خاطر دارید که از یک عکاس به غایت معاصر ایتالیایی به نام لوئیجی بوسولاتی حرف زدیم. در این پست هم قصد داریم یک عکاس معاصر که در حال حاضر در حال فعالیت های تجاری و هنری است را به شما معرفی کنیم. تلاش ما در این معرفی عکاسان ارائه ی تصویری کلی از فضای کاری آنهاست و بدلیل زیاد بودن مجموعه های عکس این عکاس ها لینک سایت رسمی آنها را در پایان هر پست به شما میدهیم . در این پست به عکاس آمریکایی هارولد لی میلر میپردازیم.

هارولد لی میلر یک عکاس مطرح آمریکاییست. او برنده ی جوایز متعددی در سراسر جهان شده است.
او از سال 1989 عکاسی را به عنوان حرفه ی خود برگزیده و تا کنون برای کمپین های تبلیغاتی ، شرکت های بزرگ و روزنامه ها در سراسر آمریکا عکاسی کرده است.او عکاسی را به سبک لایف استایل ، مفهومی و پرتره وبا دغدغه ی پیدا کردن راهی برای نزدیک کردن عکاسی و تصاویر متحرک  به همدیگر ، در استدیو و لوکیشن های خارجی انجام داده است.  هارولد لی میلر در ایالت ایندیانا زندگی میکند و در شیکاگو و ایندیانا فعالیت میکند.

[SLGF id=1714]

هارولد هم در زمینه ی عکاسی تبلیغاتی و هم در زمینه ی عکاسی هنری فعالیت میکند و با برند های مطرح و بزرگ زیادی سابقه ی همکاری داشته است.
برای آشنا شدن با فضای کاری او دو تا از مجموعه کارهای او را انتخاب کرده ایم.  او علاوه بر داشتن سایت رسمی وبلاگی دارد که بسیار فعال است و در مورد عکس هایش و پروسه ی هر کدام از کمپین های تبلیغاتی اش توضیح میدهد.

Untitled-1

همه با این احساس آشنا هستند. نه؟
پدیده ی اینترنت کم سرعت که میتواند باعث غمگین و عصبی کردن افراد یک خانواده شود. اما یک شرکت خلاق این مشکل را با ارائه ی روشی جدید برای رساندن اینترنت به خارج شهر بر طرف کرده است. ما برای این کمپین تبلیغاتی تصمیم گرفتیم ناراحتی و اندوهی که یک سرویس نامناسب اینترنت ممکن است ایجاد کند را نشان دهیم.
[SLGF id=1706]

یک آژانس تبلیغاتی کمپین با مزه ای را برای تبلیغ یک رستوران بوفه در وگاس راه انداخت و از من خواست تا یک مجموعه عکس با تم ” هر چی میتونی بخور” تهیه کنم.

[SLGF id=1696]

برای رفتن به سایت رسمی این عکاس اینجا کلیک کنید!
برای رفتن به وبلاگ این عکاس و بیشتر خواندن در مورد مجموعه هایی که کار کرده است از زبان خودش اینجا کلیک کنید!


تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه