معرفی عملکرد رنگیتر

rangeetarسپتامبر 23, 20171دقيقه480

 

شما میتوانید با عضویت در سایت رنگیتر، عکس های کسب و کار خود و رسانه های آنلاین خود را رونق ببخشید و همچنین بدون داشتن امکانات و تیم عکاسی از تخصصی ترین محتوای عکس برخوردار شوید

رنگیتر یکی از موفقت ترین وب سایت تولید محتوای عکس در ایران می باشد، که با دسترسی به بزرگترین شبکه عکاسان ایران توانسته مجموعه ای با  بیش از ۲۰.۰۰۰هزار عکس از عکاسان ایرانی را در سایت خود‌‍­­‎‌‍‌‎‌‏ ، برای دانلود و استفاده شما فراهم کند .این مجموعه عکس ها‌‎‏، از با کیفیت ترین عکس های عکاسان ایرانی و متنوع ترین موضوعات تشکیل شده است که روزانه توسط عکاسان رنگیتر نیز به روز میشود و همگی دارای کپی رایت و اصالت ایرانی میباشند. عکس ها ی وب سایت هر روز توسط عکاسان کشورمان که ناب ترین لحظات را ثبت میکنند به روز میوشد. استفاده از عکس های اصیل و ایرانی میتواند برای استفاده روزانه ی جستجوی عکس هایتان جایگزینی مفید و کارآمد باشد.

 

مزیت شماره ۲ تضمین تهیه عکس: 

از مهمترین مزایای رنگیتر تضمین تهیه عکس های کاربران است به این معنا که اگر شما عکسی با موضوع مورد نظرتان را در آرشیو رنگیتر پیدا نکردید تیم رنگیتر متعهد میشود تا سفارش عکس دلخواه شما را به عکاسان گزارش داده و در نهایت شما میتوانید بدون پرداخت هزینه از بین صدها عکس تولید شده انتخاب خود را انجام دهید.

 

 

  معرفی دسته بندی و کیفیت عکس های رنگیتر

  عکس های سطح : A  

این سطح شامل بهترین و ناب ترین عکس ها می باشد. که دسترسی به انها بسیار سخت می باشد. در واقع عکس های کمیابی مثل عکس های نفتی، خبری، تبلیغاتی که به راحتی در اینترنت با                    سایز اصلی برای چاپ در دسترس نیستند بیشتر این عکس ها نیاز به مدلینگ دارند و فضا شده هستند یعنی دارای لوکیشن خاص و چیدمان می باشند و یا همانند عکس پرواز قو ها بر فراز دماوند                       که در زیر میبینند لحظه نابی هستند که توسط عکاس شکار شده اند. این سطح عکس های رنگیتر قابلیت چاپ  بیسار خوبی برای بستر تبلیغات شما در بیلبوردها، ینر، رول آپ و ……… دارند. عمده                     مشتریان این دسته از عکس ها شرکت های  تبلیغاتی و خبرگزاری ها می با شند.

عکس های سطح   B :  

این سطح عکس های رنگیتر نیز از کیفیت بسیار بالا و زیبایی خاصی برخوردار هستند  و همانند تمامی عکس های رنگیتر قابلیت چاپ خوبی دارند ولی به اندازه عکس های سطح اول نادر و دسترسی به پوزیشن انها سخت و دشوار نیست. عکس های مربوط به شهرهای مختلف، منظره های زیبایی که در دسترس تر هستند و نشاندهنده زیبایی های کشورمان و یا موقعیت هایی مورد نظر شما برای به تصویر کشیدن هرفتان را دارا میباشند. نمونه های عکس های سطح B:

عکس های سطح    C :

این سطح عکس های رنگیتر بهترین گزینه برای استفاده در وب سایت و یا اپلکیشن و یا سوشال مدیای شما می باشند عمدتا با موضاعات کاری، سبک زندگی، تبلیغاتی می باشند که قابلیت خوبی در انتقال بیان شما خواهند داشت و سایز سبتا کوچکتری نسیت به عکس های چاپی در بیلبورد یا استند ها را دارند.

نمونه ی از عکس های سطح C:

 

عکس های سطح D  :

عکس هایی می باشند که شاید مشابهشان را در اینترنیت قابل دسترس تر یاشند. عکس های والپیپیر و یا طبعیت و منظره های عمومی از این قبیل میباشند.  از آنجا که عکس های رنگیتر همگی زیبایی و کیفیت مناسی برای چاپ را دارند این سطح از عکس های رنگیتر با قیمیت بسیار پایین برای کسانی که دنبال عکس های طبیعت و مناظر برای استفاده های کم اهمیت تر مانند والپیپر و یا وبلاگ شخص میتوانند استفاده شوند. نمونه عکس های سطح D:

 

قسمت عکس های سطح های مختلف:

عکس هاس سطح A: سه سه سایز قابل چاپ از ۱۰.۰۰۰ تومان تا ۳۰.۰۰۰ تومان (دانلود فایل اصلی عکس)

عکس هاس سطح B: سه سه سایز قابل چاپ از ۱۰.۰۰۰ تومان تا ۲۰.۰۰۰ تومان (دانلود فایل اصلی عکس)

عکس هاس سطح C: سه سه سایز قابل چاپ از ۷.۵۰۰ تومان تا ۱۵.۰۰۰ تومان (دانلود فایل اصلی عکس)

عکس هاس سطح D: سه سه سایز قابل چاپ از ۵.۰۰۰ تومان تا ۱۰.۰۰۰ تومان (دانلود فایل اصلی عکس)

 

         برخی از مشتریان رنگیتر که با استفاده از اشتراک های ماهانه  برای تولید محتوای خود از

عکس های اصیل ایرانی استفاده میکنند

برای خرید پکیج های ماهانه و بهرمندی از مزایای مالی و امکانات اینجا کلیک کنید


تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه