“مسابقه چهارم رنگیتر با موضوع “نوروز

rangeetarآوریل 9, 20162دقيقه334
فرارسیدن بهار و نوروز بهانه ای بود برای موضوع مسابقه چهارم رنگیتر. این‌جا نگاهی می‌اندازیم به برگزیدگان این مسابقه

مسابقه‌ی عکاسی نوروز نیز به پایان رسید. شاید واضح باشد که رقابت در هنر تا حد زیادی بی‌معنی‌ست و انتخاب داوران هر مسابقه‌ی هنری، بیشتر نشان دهنده‌ی سلیقه‌ی آن‌هاست تا مقایسه‌ی ارزش مطلق آثار هنری. مسابقات هنری بیشتر بهانه‌هایی هستند که هنرمندان دور هم آیند، آثارشان را به نمایش بگذارند و از فعالیت همکارانشان خبردار شوند. با این‌حال هر فردی که روبروی یک اثر هنری باقدرت قرار می‌گیرد؛ ناخودآگاه احساس لذتی را تجربه می‌کند که می‌تواند بین آن احساس و سایر تجاربش تمایزی واضح ببیند و آن حس چیزی نیست جز حس زیبایی‌شناختی.

 

نفر اول مسابقه

علی سبک بار عکاسی را به صورت آکادمکی و 3 سال است که به طور حرفه ای در این زمنیه فعالیت می کند. عکس در یکی از حوض های فین کاشان گرفته شده است. او می گوید دیدن ماهی قرمز میان ماهیان سیاه توجه او را جلب می کند و با بازنگه داشن شاتر و نوردهی طولانی عکس مورد نظر را ثبت کرده است. تضاد یکی از جذابیت های هنر عکاسی است و عکاس با تلفیق این جذابیت با یکی از المان های نوروز( ماهی ) توانسته عکس زیبایی را ثبت کند. عکس های بیشتر آقای سبکبار را در ایستاگرامشان @ali.sabikbar ببینید.

sams

نفر دوم

sams2

 


نفر سوم


محمد منتجبی نفر سوم مسابقه نیز از روی علاقه زیاد و با شرکت در کلاس های عکاسی به مدت 2 سال است که عکاسی را به طور جدی وارد حرفه کاری خود کرده است او هم اکنون در خبرگذاری آرت نا به عنوان عکاس این خبرگذاری مشغول به کار است. این عکس در مینی سیتی در شهرک محلاتی گرفته شده است. برای دیدن عکس های دیگر این هنرمند میتوانید سری یه ایستاگرامشان @ بزنید.

sx100

 


تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه