عکاس ماه مرداد: علی سبکبار

rangeetarجولای 20, 20161دقيقه501
علی سبکبار عکاس ماه مرداد رنگیتر است. علی سبکبار عکاسی را از سال 92 آغاز کرده و پس از آن هیچ گاه عکاسی را رها نکرده. برای اینکه به عنوان عکاس ماه رنگیتر انتخاب شوید لازم است حداقل پنجاه عکس در ماه در سایت آپلود کنید. پس از آن تیم داوری رنگیتر با توجه به کیفیت عکس ها و نزدیکتر بودن زیباشناسی عکس ها به نگاه رنگیتر، عکاس ماه را انتخاب کرده و در سوشال مدیاهای وابسته معرفی میکند. شما هم میتوانید عکاس ماه بعدی رنگیتر باشید!

علی سبکبار از عکاس های بسیار باسلیقه ی رنگیتره. توی ماه اخیر توی انواع سوشال مدیاهای رنگیتر عکسهاشو باهاتون به اشتراک گذاشتیم. علاوه بر خوبی عکس هاش ، علی سبکبار بسیار آدم همراه و مثبتیه !
با علی میشه از عکاسی و از زندگی حرف زد.

یکی از ویژگی های عکس های علی توجه زیاد به نور و رنگه.  علی گاهی نگاه طنازانه ای رو در عکاسی دنبال میکنه و گاهی این نگاه کمی شاعرانه تر میشه. اما مهمترین موضوع اینه که درعکاسی در سبک های مختلف میتونه قوی ظاهر شه چون در عکاسی زاویه نگاه خودش رو پیدا کرده!

[SLGF id=1862]
یکی از ویژگی های بسیار برجسته ی دیگه ی علی آشنایی خوبش با تکینیک عکاسیه. علی نگاه تیزبینانه ای داره و در برخورد با یه سوژه سریعا بهترین کادر رو پیدا میکنه و با مناسب ترین تنظیمات دوربین ثبتش میکنه.

این روایت علی سبکباره از مسیری که عکاسی رو دنبال کرده:

از نوجوانی به عکاسی علاقه مند بودم،  مواقعی که فرصت پیش می آمد با دوربین خانگی سعی می کردم از طبیعت عکاسی کنم، وقتی توانستم یک دوربین شخصی برای خودم تهیه کنم اشتیاق عکاسی کردن کمی در من بیشتر شد تا اینکه در سال 92 تصمیم گرفتم به صورت اصولی عکاسی را آموزش ببینم، از کلاسهای عکاسی مقدماتی شروع کردم و با گذراندن دوره های مختلف و شرکت در کارگاه های گوناگون عکاسی تا به امروز سعی بر یاد گیری این حرفه داشته ام.

اغلب از پشت دوربین در میان فرمها، رنگ ها،  نورها و حالات انسانها به دنبال ثبت تصاویر و ارتباطشان با مسائل انسان و دنیای پیچیده امروز هستم و سعی دارم با نگاهی دقیقتر به این دنیای پر از شگفتی به اندوخته های ذهنم بی افزایم.

[SLGF id=1879]

فراموش نکنیم که عالم هنر عالم بی انتهاییست. مهم نیست چه زمانی به آن قدم میگذارید . مهم این است که تا کجا این مسیر را ادامه میدهید ….

اینستاگرام علی سبکبار هم جای جالبی است. ترکیبی از عکس هایی که ظرافت یک لحظه را ثبت کرده و عکس هایی که خیلی درونی ترند گاها!
به امید موفقیت روز افزون علی سبکبار!  و فریم های رنگی و رنگیتر برای او!

اینستا


تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه