عکاس ماه خرداد

rangeetarژوئن 5, 20162دقيقه896

عکاس برگزیده ماه


Raha1


رها پارسافر از عکاس های خوب رنگیتره. عکس های رها بیشتر ترسیم کننده ی لایف استایل هستند . رها یاد گرفته که از لحظه ها ، قشنگترین بخش رو ثبت کنه و به زندگی زیباتر نگاه کنه . دنیایی که رها تصویر میکنه دنیای زنانه ایه که گاهی به فانتزی نقب میزنه. رها این دنیای زنانه رو به شیوه ی ظریفی به تصویر میکشه . گاهی انقدر ظریف که به ما یک گیس بافته رو نشون میده با گل های سفید خیلی خیلی کوچیک داخلش که شبیه یک شعره.
گاهی هم روزمرگی رو تصویر میکنه با حضور مداوم یک  کاراکتر زن. روزمرگی هایی که رها به ما نشون میده برای همه امون آشناست. اما تکراری نیست. چون رها دریچه ی نگاه خودش رو به این روزمرگی ها داره.
انگار هر چیزی که از دوربین رها بیرون میاد ، حتی اگه صحنه ای باشه که همه ی ما قبلا بارها دیده باشیمش ، خاص تره.
به طور کلی عکس های رها پارسافر برای رنگیتر خیلی خوشاینده و بی شک یکی از با سلیقه ترین عکاس های خانواده ی رنگیتره.  رها با اینکه جوونه اما شم بصری خیلی خوبی داره و غالب عکس هاش چشم نوازن.

این قصه ی رها به روایت خودشه . قصه کوتاهه اما مثل یه یخ در بهشت خنک تو تابستون حال آدمو خوب میکنه .

رها

من رهام… رها پارسافر.
متولد ۲۲ سال پیش در فصل شکوفه های بهاری.
سال ۹۰ وقتی داشتم کروکی شمس العماره رو میکشیدم، یه آقایی دوربین به دست توجهمو جلب کرد، انقدر با عشق به بنای تاریخی و عکسی که میخواست ازش بندازه نگاه میکرد که تمام حواسم بهش بود.
صبر کردم و بعد از اینکه عکاسیش تموم شد رفتم پیشش و با اعتماد به نفس بالا گفتم : میشه نتیجه این همه دقت رو ببینم؟
همین سوال باعث شروع آشنایی من با دنیای عکاسی بود.
بعد از خریدن دوربینم و گذروندن چند سری دوره تجربی با اساتید خوبم، یه نمایشگاه گروهی تو دانشگاه برگزار کردم و در نهایت یک آتلیه کوچک خصوصی افتتاح کردم که باعث خیلی از پیشرفت های اجتماعی و حرفه ای من شد
دوربین عکاسی برام مث یه دوست همیشگیه و میتونم به جرات بگم داشتن یه دوربین میتونه یه دنیای جدید رو به همراهش داشته باشه، اما قبل از داشتن دوربین، داشتن یه دید خلاق هست که میتونه آدم و خیلی قشنگ تر وارد دنیای بزرگ و رمزآلود عکاسی کنه…

باشد که روزی بتونم بگم من یک عکاسم…

   نمونه هایی از عکس های رها پارسافر :

          [SLGF id=1555]

برای دیدن عکس های بیشتری از این عکاس اینجا کلیک کنید.

رها نه تنها قلم خوبی داره بلکه عکس نوشته های جالبی هم داره. اینستاگرام رها مثل اینستای اغلب عکاس های این دور و زمونه خیلی فعاله. و تقریبا هر روز میشه یه عکس جدید خوب توش دید.  اما توصیه رنگیتر به شما اینه که به جز دیدن عکس هاش عکس نوشته هاش رو هم بخونید. چون گاها به نکته های خیلی ظریفی اشاره میکنه که شبیه یه لمحه ، یا یه تلنگر آدمو میبره به یه جای دیگه.

raha insta
آدرس اینستاگرام رها پارسافر: Rahaay_

عکس های رها گاهی خیلی بازیگوش هم میشوند . رها چندین عکس از ماشین های اسباب بازی دارد که در عین اینکه همه واقف هستیم که این ها اسباب بازی هستند و کارکرد جدی ای ندارند ، در عکس های رها فضا سازی زیبایی میکنند انگار که ما را به سرزمین گالیور برده اند. سرزمین گالیوری که برایمان به سرعت باور پذیر می شود.

رها ماشین

رها پارسافر به قول خودش راه درازی تا عکاس شدن دارد و با سن نه چندان زیادش به این امر آگاه است که عکاسی جزو معدود هنرهاییست که در طی زمان خودش را .ثابت میکند. سبک های متفاوتی که رها در عکاسی کار کرده نشان از دغدغه ی .جدی عکاسی برای او دارد. رنگیتر برای او آرزوی موفقیت میکند


 


تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه