عکاسی از انتخابات " /> عکاسی از انتخابات – وبلاگ رنگیتر

عکاسی از انتخابات

rangeetarمی 16, 20172دقيقه226
<h5 style="color:#0083d9; font-family:b yekan ; align:center" > موضوع این هفته: عکاسی از انتخابات <br> عکاسی از انتخابات و فعالیت های تبلیغاتی نامزدها </h5>
با نزدیک شدن به زمان انتخابات و روز رای گیری، روزنامه ها، مجلات،شبکه های اجتماعی و به طور کل، همه رسانه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای صحبت از وقایع انتخابات و یا تبلیغ برای فرد مورد نظرشان همان طور که تا کنون شاهد بودیم عکس بهترین ابزار برای بیان وقایع است.

IMG_7398

از این رو شما همراهان گرامی رنگیتر میتوانید از این فرصت به وجود آمده نهایت استفاده را ببرید و با عکاسی از حواشی و رخداد های انتخاباتی و ارسال عکسهایتان به رنگیتر شاهد فروش عکسهایتان باشید.
با توجه به استقبال رسانه های دیداری و نوشتاری از عکسهای ارسالی شما به رنگیتر و خرید آنها ( مانند هفته نامه شنبه )، لذا این فرصت که هر ۴ سال یکبار ایجاد میشود که میتواند حامل اتفاقات خاص تکرار نشدنی باشد را غنیمت شمرد و ضمن تهیه مجموعه ارزشمند از عکسها ، فروش مناسبی از این جهت به دست آورید.

IMG_7426

عکاسی از اتفاقات قبل از انتخابات مانند حضور مردم در حمایت از کاندید خود، لحظه با شکوه رای دادن و عکاسی از حضور پر شور مردم پای صندوقهای رای که میتوانند سرنوشت آینده خود را رقم بزنند بی شک حاوی لحظه های نابی خواهد بود.

IMG_7703

عکاسی از انتخابات را میتوان در دسته عکاسی مستند اجتماعی قرار داد.
که همچون موضوعات پیشین نکته بارز آن باز هم حضور مردم در عکسهاست.
عکاسی مستند اجتماعی یکی از موضوعاتی است که پیش‌تر در خلال موضوعات هفتگی رنگیتر درباره آن صحبت کردیم و همانطور که انتظار میرفت رسانه ها و جراید استقبال خوبی از عکسهای ارسالی شما داشتند.
برای آشنایی بیشتر با عکاسی مستند اجتماعی به لینک زیر بروید

عکاسی مستند اجتماعیتماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه