حضور رنگیتر در الکامپ 95 " /> حضور رنگیتر در الکامپ 95 – وبلاگ رنگیتر

حضور رنگیتر در الکامپ 95

rangeetarژانویه 18, 20173دقيقه282
<h5 style="color:#0083d9; font-family:b yekan ; align:center" > 25 آذر 95 مطابق تقویم نمایشگاهی هر سال ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، 22مین دوره نمایشگاه الکامپ برگزار شد. جایی که شرکت های فعال در عرصه الکترونیک و کامپیوتر هر ساله گرد هم می آیند تا آخرین دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و هیاهویی از جنس تکنولوژی برپا کنند.</h5>

elecomp , rangeetar

25 آذر 95 مطابق تقویم نمایشگاهی هر سال ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، 22مین دوره نمایشگاه الکامپ برگزار شد. جایی که شرکت های فعال در عرصه الکترونیک و کامپیوتر هر ساله گرد هم می آیند تا آخرین دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و هیاهویی از جنس تکنولوژی برپا کنند.

در میان این هیاهو ، بلندگوهای نمایشگاه، دائما بازدید کنندگان را به بازدید از سالن 18 دعوت میکردند.

سالن 18 جایی بود که شرکت های نوپا و نوظهور عرصه فناوری با جنب و جوشی مثال زدنی  و با اشتیاق زیاد در غرفه های کوچکشان در حال معرفی ایده های بکر خود به مردم بودند به امید اینکه روزی جای پای خود را در این عرصه محکم کنند.

elecomp , rangeetar

البته در میان انبوه غرفه هایی که اندازه شان از یک متر فراتر نمیرفت، غرفه هایی هم بودند که خاص‌تر، بزرگتر و البته با تجربه تر بودند، مانند اسنپ، ایوند ، نوار ، چیلیوری و  … .

elecomp , rangeetar

elecomp , rangeetar 

گذشته از همه اینها غرفه رنگیتر با تمام ابعاد کوچکی که داشت، ایده ای بزرگ با سوپرایزی داغ و جذاب برای بازدیدکنندگان داشت.

عکس پرتره رایگان برای همه!

خانم نازنین دانشور، مدیر عامل سایت تخفیفان  از جمله چهره هایی بودند که به غرفه رنگیتر آمدند و جلوی دوربین عکاسان رنگیتر قرار گرفتند تا مثل همه، چهره شان در این روز برای همیشه ثبت شود.

elecomp , rangeetar

انتهای سالن 18 خبرها کمی داغ تر بود. تیم های استارتاپی هر روز در الکامپ استارز، طبق برنامه برای علاقه مندان از برنامه ها و ایده های خود می گفتند .

elecomp , rangeetar

elecomp , rangeetar

 برآیند این ارائه ها منجر به انتخاب بهترین تیم های استارتاپی ایران شد. و رنگیتر عنوان 15مین تیم برگزیده را از میان 150 تیم شرکت کننده از آن خود کرد.!

elecomp , rangeetarتماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه