تولید محتوای دیجیتال

rangeetarفوریه 13, 20181دقيقه252

 

 

محتوا ویترین کسب و کار شماست
کسب و کار خود را حرفه ای به نمایش بگذارید

 

رنگیتر قدرتمندترین وب سایت تولید محتوای عکس و مدیا در ایران می باشد، که با دسترسی به بزرگترین شبکه عکاسان و هنرمندان ایران توانسته مجموعه ای با  بیش از هزاران عکس از عکاسان ایرانی را در سایت خود‌‍­­‎‌‍‌‎‌‏، برای دانلود و استفاده شما فراهم کند .

 

این مجموعه عکس ها‌‎‏، از با کیفیت ترین عکس های عکاسان ایرانی و متنوع ترین موضوعات تشکیل شده است که روزانه توسط عکاسان رنگیتر نیز به روز میشود.

در کنار خدمات فروش و اشتراک عکس ، تضمین تهیه و تولید عکس (توسط شبکه بزرگ عکاسان)، تهیه تیزر و محتوای بصری ( توسط شبکه ای ازموشن گرافیست ها و تدوین گران) را نیز ارائه میدهد.

 

محتوای نوشتاری نیز که توسط نویسندگان و اهل قلم برای تولید محتوای کسب و کارها به کار میرود از مهم ترین خدمات رنگیتر می باشد.

در ذیل به یکی از پیشنهادات شروع همکاری در راستای توسعه کسب و کار مجموعه شما توسط رنگیتر اشاره شده است.

 

تامین محتوای شبکه های اجتماعی مجموعه شما:

 

  • اشتراک یک ماهه

تولید یک عدد تیزر:

این ویدئو یا تیزر میتواند طبق خواسته  مجموعه ی شما رئال و یا انیمیشنی باشد. اصولا ویدئو های مخصوص شبکه های اجتماعی با مدت زمان یک دقیقه به معرفی دقیق کسب و کار از راهی هوشمندانه پرداخته میشود.

تولید 30 پست (عکس+متن) :

برای شبکه های اجتماعی 30 پست تولید و منتشر خواهند شد این 30 پست شامل عکس های اورجینال از عکاسان به همراه نوشته های جذاب می باشد.

5 پست از این سی پست میتواند مرتبط به وبلاگ شما بوده و 5 موضوع را به انتخاب خود می تواند برای تولید محتوای دلخواه سفارش دهد.

تضمین 500.000 بازدید برای اشتراک یک ماهه تولید محتوا از طرف رنگیتر وجود دارد.

 

  • اشتراک سه ماهه  

تولید دو عدد تیزر

این ویدئو شامل یک ویدئو رئال و یک ویدئو موشن مخصوص شبکه های اجتماعی با مدت زمان یک دقیقه برای هر ویدئو یعنی مجموعا دو دقیقه خواهد بود، که در یکی به معرفی دقیق کسب و کار از راهی هوشمندانه پرداخته میشود و دیگری  با موضوعی غیر مرتبط برای اشاره غیر مستقیم به برند و معرفی مجموعه شما ساخته خواهد شد.

تولید نود عدد پست (عکس+متن) + پنچ عکس هدیه

برای شبکه های اجتماعی شما 90 پست  برای 90 روز تولید و منتشر خواهند شد این 90 پست شامل عکس های اورجینال از عکاسان به همراه نوشته های جذاب می باشد.

15 پست از این 90 پست میتواند مرتبط به وبلاگ شما بوده و 15 موضوع را  خود می تواند برای تولید محتوای دلخواه تان سفارش دهد.

*5 عکس جدا از 90 پست هدیه ی این اشتراک ماهانه می باشد*

تضمین 1.500.000 بازدید برای اشتراک سه  ماهه تولید محتوا از طرف رنگیتر وجود دارد

 

  • اشتراک شش ماهه

تولید چهار عدد تیزر

این ویدئو شامل دو ویدئو رئال و دو ویدئو مخصوص شبکه های اجتماعی با مدت زمان یک دقیقه و مجموعا چهار دقیقه خواهد بود که دو ویدئو به معرفی دقیق کسب و کار از راهی هوشمندانه پرداخته میشود و یک ویدئو موضوع غیر مستقیم و متاثر کننده برای اشاره غیر مستقیم   به برند و معرفی شرکت شما ساخته خواهد شد و ویدئو آخر نیز انیمیشن مربوط به کسب و کار شما خواهد بود.

تولید 200 (عکس+متن) + 20 عکس هدیه

برای شبکه های اجتماعی 180 پست ،  به مدت 180 روز تولید و منتشر خواهند شد این 180پست شامل عکس های اورجینال از عکاسان به همراه نوشته های جذاب می باشد.20 عکس رایگان، هدیه ویژه اشتراک 6 ماهه می باشد

30 پست از این 180 پست میتواند مرتبط به وبلاگ شما بوده و 30 موضوع را به می تواند برای تولید محتوای دلخواه و سفارشی درخواست دهد.

تضمین 2،000.000 بازدید برای اشتراک شش  ماهه تولید محتوا از طرف رنگیتر وجود دارد

 

لازم به ذکر است برای اجرای تمامی موارد بالا نیاز به همکاری و تشکیل چند جلسه با تیم مارکتینگ و یا شخص مرتبط با بخش مارکتینگ  میباشد تا به صورت هدفمند و در راستای توسعه کسب و کار آن مجموعه محترم همکاری لازم شروع و اجرایی گردد.                                                                              


تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:info@rangeetar.com


خبرنامه