تولید محتوای دیجیتال

rangeetarفوریه 13, 20183دقيقه1103


محتوا ویترین کسب و کار شماست

کسب و کار خود را حرفه ای به نمایش بگذارید

               محتوای عکاسی، ویدئو و  نوشتاری که توسط عکاسان ایرانی، موشن گرافیستها، تدوین گران و نویسندگان و اهل قلم تولید میشوند

                                    

  • اشتراک یک ماهه تولید محتوای دیجیتال برای یک ماه (30 روز) :

تولید محتوای سه ماهه شامل چه مواردی می باشد:
تولید یک عدد تیزر:

این ویدئو یا تیزر میتواند طبق خواسته  مجموعه ی شما رئال و یا انیمیشنی باشد. اصولا ویدئو های مخصوص شبکه های اجتماعی با مدت زمان یک دقیقه به معرفی دقیق کسب و کار از راهی هوشمندانه پرداخته میشود.

تولید 30 پست (عکس اورجینال،وبلاگ، مقاله و…..)

متناسب با نوع کسب و کار و درخواست شما پس از بررسی بازار، بازبینی استراتژی محتوای کسب و کار شما و ایجاد روندی پایدار متناسب با بازار هدف شما
30 پست شامل عکس های اورجینال و امضا دار از عکاسان به همراه نوشته های مرتبط با استراتژی تهیه شده که توسط 80 تا از نویسندگانی که در ژانر های مختلف خبری، طنر و … دسته بندی شده اند برای شما تولید و منتشر میشود.

تمامی این 30 پست می تواند به صورت وبلاگ به همراه کلمات کلیدی سئو شده، وب سایت، شبکه های مجازی ( اینستاگرام، تلگرام، توئبتر و ….. ) متناسب با نوع انتخابی شما منتشر شوند. در اشتراک یک ماهه  5 موضوع از 30 موضوع را به انتخاب خود می توانید برای تولید محتوای دلخواه به صورت انحصاری سفارش دهد.

  • اشتراک سه ماهه  تولید محتوای دیجیتال برای سه ماه (90 روز) :
  • %15 تخفیف ویژه اشتراک های سه ماهه
  • 10 تولید محتوای دیجیتال هدیه اشتراک سه ماهه

تولید محتوای سه ماهه شامل چه مواردی می باشد:

تولید دو عدد تیزر

این ویدئو شامل یک ویدئو رئال و یک ویدئو موشن مخصوص شبکه های اجتماعی با مدت زمان یک دقیقه برای هر ویدئو یعنی مجموعا دو دقیقه خواهد بود، که در یکی به معرفی دقیق کسب و کار از راهی هوشمندانه پرداخته میشود و دیگری  با موضوعی غیر مرتبط برای اشاره غیر مستقیم به برند و معرفی مجموعه شما ساخته خواهد شد.

تولید 90 پست (عکس اورجینال،وبلاگ، مقاله و…..)

متناسب با نوع کسب و کار و درخواست شما پس از بررسی بازار، بازبینی استراتژی محتوای کسب و کار شما و ایجاد روندی پایدار متناسب با بازار هدف شما
90 پست شامل عکس های اورجینال و امضا دار از عکاسان به همراه نوشته های مرتبط با استراتژی تهیه شده که توسط 80 تا از نویسندگانی که در ژانر های مختلف خبری، طنر و … دسته بندی شده اند برای شما تولید و منتشر میشود.

تمامی این 90 پست می تواند به صورت وبلاگ به همراه کلمات کلیدی سئو شده، وب سایت، شبکه های مجازی ( اینستاگرام، تلگرام، توئبتر و ….. ) متناسب با نوع انتخابی شما منتشر شوند. در اشتراک یک ماهه  15 موضوع از 30 موضوع را به انتخاب خود می توانید برای تولید محتوای دلخواه به صورت انحصاری سفارش دهد.

  • اشتراک شش ماهه تولید محتوای دیجیتال برای سه ماه (180 روز) :
  • %20  تخفیف ویژه اشتراک های سه ماهه
  • 20 تولید محتوای دیجیتال هدیه اشتراک سه ماه* توسط همکاری با عکاسان به نام و مینی اینفلوئنسرها و در دست داشتن شبکه قوی اینستاگرام رنگیتر تضمین 500.000. 1بازدید ماهانه از سمت رنگیتر وجود دارد

تولید چهار عدد تیزر

این ویدئو شامل دو ویدئو رئال و دو ویدئو مخصوص شبکه های اجتماعی با مدت زمان یک دقیقه و مجموعا چهار دقیقه خواهد بود که دو ویدئو به معرفی دقیق کسب و کار از راهی هوشمندانه پرداخته میشود و یک ویدئو موضوع غیر مستقیم و متاثر کننده برای اشاره غیر مستقیم   به برند و معرفی شرکت شما ساخته خواهد شد و ویدئو آخر نیز انیمیشن مربوط به کسب و کار شما خواهد بود.

تولید 180 پست (عکس اورجینال،وبلاگ، مقاله و…..)

متناسب با نوع کسب و کار و درخواست شما پس از بررسی بازار، بازبینی استراتژی محتوای کسب و کار شما و ایجاد روندی پایدار متناسب با بازار هدف شما
180 پست شامل عکس های اورجینال و امضا دار از عکاسان به همراه نوشته های مرتبط با استراتژی تهیه شده که توسط 80 تا از نویسندگانی که در ژانر های مختلف خبری، طنر و … دسته بندی شده اند برای شما تولید و منتشر میشود.

تمامی این 180پست می تواند به صورت وبلاگ به همراه کلمات کلیدی سئو شده، وب سایت، شبکه های مجازی ( اینستاگرام، تلگرام، توئبتر و ….. ) متناسب با نوع انتخابی شما منتشر شوند. در اشتراک یک ماهه  30 موضوع از 180 موضوع را به انتخاب خود می توانید برای تولید محتوای دلخواه به صورت انحصاری سفارش دهد.

 

* توسط همکاری با عکاسان به نام و مینی اینفلوئنسرها و در دست داشتن شبکه قوی اینستاگرام رنگیتر تضمین 000.000. 2بازدید ماهانه از سمت رنگیتر وجود دارد

 

لازم به ذکر است برای اجرای تمامی موارد بالا نیاز به همکاری و تشکیل چند جلسه با تیم مارکتینگ و یا شخص مرتبط با بخش مارکتینگ  میباشد تا به صورت هدفمند و در راستای توسعه کسب و کار آن مجموعه محترم همکاری لازم شروع و اجرایی گردد.                                                                              

 

نمونه هایی از فراخوان کمپین های اجرای شده

 


تماس با ما

تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، نبش خیابان دهم، پلا ۱۷- ط ۹

تلفن: ۰۹۳۷۸۲۲۵۰۵۱

ایمیل:[email protected]


خبرنامه